Półmetek konkursu TORK „Łazienka z widokiem na naturę”

konkurs-tork-min

Jeszcze do 30 września można nadsyłać projekty na konkurs „Łazienka z widokiem na naturę” organizowany przez markę Tork, skierowany do młodych architektów. Konkurs Tork na projekt łazienki dla restauracji, to szansa na podzielenie się innowacyjnym pomysłem na łazienkę dla studentów oraz świeżo upieczonych absolwentów architektury. Produkty marki Tork są nie tylko przyjazne środowisku, ale i ergonomicznie zaprojektowane, dlatego organizator zaprasza do zobrazowania funkcjonalnej, a zarazem stylowej łazienki z ich użyciem.

Patronami medialnymi konkursu są: portal InfoArchitekta oraz magazyny: Łazienka i Wnętrza. Łączna suma nagród wynosi 5000PLN. Udział w Konkursie jest bezpłatny. Szczegóły na stronie www.tork.pl. Wszelkie pytania prosimy kierować na adres e-mail: tork.polska@sca.com, wpisując w temacie e-maila: Konkurs Tork „Łazienka z widokiem na naturę”.

TORK: Konkurs "Łazienka z widokiem na naturę"

TORK: Konkurs "Łazienka z widokiem na naturę"

O firmie SCA:
SCA jest międzynarodowym koncernem działającym w branży artykułów higienicznych i papierniczych, wytwarzającym artykuły higieniczne, opakowania, papier oraz wyroby z drewna litego. Artykuły SCA są sprzedawane w ponad 100 krajach. Portfolio marek higienicznych obejmuje takie globalne marki jak Tena i Tork, a także marki lokalne: Tempo, Zewa, Velvet, Libero, Libresse i Edet. Dochód uzyskany ze sprzedaży naszych produktów w 2010 wyniósł 11,3 miliarda EUR. SCA zatrudnia 45 000 pracowników. Więcej informacji o SCA znajdziesz na www.sca.com

O marce Tork:
Marka Tork obejmuje kompletną ofertę produktów i usług związanych z higieną i utrzymaniem czystości w toaletach w miejscach publicznych, służbie zdrowia, segmencie HoReCa i przemysłowych miejscach pracy. Dzięki doświadczeniu i znajomości kwestii higieny, Tork jest docenianym partnerem biznesowym w ponad 90 krajach. Tork jest globalną marką w portfolio firmy SCA. Najnowsze informacje o marce i produktach Tork znajdziesz zawsze na www.tork.pl.

Powered by WordPress | Designed by: Free Web Hosting | Thanks to Credit Union Rates, MMOs and Audio Store created by F-MEDIA replica rolex