Warsztaty ekologiczne i zabawa w dekorowanie Ferie w IKEA Kraków

178566ferie_IKEA_2014

Ferie zimowe w IKEA Kraków to dla najmłodszych okazja nie tylko do świetnej zabawy, ale również rozwijania kreatywności. Podczas bezpłatnych warsztatów ekologicznych dzieci dowiedzą się, jak prawidłowo segregować odpady, co to jest upcykling oraz nadadzą drugie życie surowcom wtórnym. Natomiast na zajęciach z projektantką wnętrz stworzą własne dekoracje, które będą mogły zabrać ze sobą do domu.

Warsztaty „Ekologia to frajda” to propozycja IKEA Kraków na pierwszy tydzień ferii (3-7 lutego). – Tematem przewodnim zajęć będą odpady – między innymi ich prawidłowa segregacja. Dzieci dowiedzą się też, jak przebiega droga śmieci od domu, przez sortowanię, aż do ich recyklingu – mówi prowadząca zajęcia, Agata Czachórska, koordynator ds. zrównoważonego w IKEA Kraków. – Na koniec wspólnie przywrócimy do życia pozornie bezużyteczne już przedmioty – dodaje Agata Czachórska.

W drugim tygodniu zimowych ferii (10-14 lutego) zajęcia z dziećmi poprowadzi znana projektantka wnętrz i prezenterka telewizyjna Olimpia Ajakaiye. Podczas warsztatów „Ferie z designem” najmłodsi dowiedzą się m.in., czym jest design i jak przebiega proces projektowania. Stworzą też własne dekoracje.

To jednak nie koniec atrakcji przygotowanych przez IKEA Kraków na czas ferii – Nie zapomnieliśmy też o naszych nieco starszych Klientach – mówi Anna Knapik, Kierownik Marketingu IKEA Kraków. – Od 1 do 16 lutego za każde 500 zł wydane na asortyment z działu dziecięcego zwracamy 50 zł w formie karty rabatowej. To doskonała okazja dla tych, którzy chcą swoim dzieciom zrobić frajdę i podczas zimowych ferii np. przemeblować im pokój – dodaje Anna Knapik.

Harmonogram wydarzeń
Warsztaty „Ekologia to frajda” odbywają się w pierwszym tygodniu ferii zimowych, w dniach 3-7 lutego, w godz. 9:30 – 11:00 w Czarodziejskim Lesie Smalland (bawialnia dla najmłodszych). Prowadzone są w 15 osobowych grupach dla dzieci w wieku od 6 do 10 lat.

Warsztaty „Ferie z designem” odbywają się w drugim tygodniu ferii zimowych, w dniach 10-14 lutego, w godz. 9:30 – 11:30 w Czarodziejskim Lesie Smalland (bawialnia dla najmłodszych). Prowadzone są w 15 osobowych grupach dla dzieci w wieku od 6 do 10 lat.

Zapisy na warsztaty prowadzone są poprzez formularz on-line na stronie www.IKEA.pl/Krakow. Wymagane jest podanie nr karty IKEA FAMILY opiekuna. Osoby, które nie są członkami IKEA FAMILY, mogą przystąpić do klubu przed zapisem. Rejestracja trwa kilka minut i jest bezpłatna.

Powered by WordPress | Designed by: Free Web Hosting | Thanks to Credit Union Rates, MMOs and Audio Store created by F-MEDIA replica rolex