Więcej ECO w pralkach Eco Bubble

pralka-eco-bubble-min

Samsung wprowadza na polski rynek nową pralkę z serii Eco Bubble. Model WF1804WPVH posiada dwa zawory – na ciepłą i zimną wodę. Dzięki temu rozwiązaniu użytkownicy mogą wykorzystać ciepłą wodę ogrzaną przez kolektor słoneczny lub pompę ciepła, a tym samym zmniejszyć pobór energii elektrycznej.

Coraz częściej zastanawiamy się nad wykorzystaniem alternatywnych źródeł ciepła i zastosowaniem w naszych domach energooszczędnych rozwiązań. Są to między innymi kolektory słoneczne i pompy ciepła. Firma Samsung wprowadza na rynek nową pralkę, która umożliwia wykorzystanie alternatywnych źródeł energii. Model WF1804WPVH posiada dwa zawory – na ciepłą i zimną wodę. Pralka z oddzielnymi zaworami do czerpania ciepłej i zimnej wody pozwala w pełni wykorzystać możliwości ekologicznych instalacji, w konsekwencji zmniejszając pobór energii elektrycznej.

Dodatkowo autorska technologia Eco Bubble zastosowana przez firmę Samsung w pralce WF1804WPVH gwarantuje skuteczność prania i najwyższą ochronę nawet najbardziej delikatnych tkanin. Dzięki milionom aktywnych bąbelków, które jeszcze przed rozpoczęciem cyklu prania powstają z mieszaniny detergentu i powietrza, ubrania są szybciej i dokładniej wyprane. Zastosowanie innowacyjnej technologii Eco Bubble pozwala na zachowanie idealnej czystości najbardziej delikatnych tkanin pranych nawet w tak niskiej temperaturze jak 15°C.

Pralka WF1804WPVH ma specjalnie wyprofilowany bęben Diamond o strukturze powierzchni chroniącej tkaniny przed uszkodzeniem podczas wirowania. Dodatkowym atutem Eco Bubble jest wyjątkowo trwała ceramiczna grzałka, na której nie osadza się kamień. Wielość różnorodnych programów prania umożliwia wybór najlepiej dostosowanego do rodzaju materiału; od dżinsu po jedwabie. Samsung Eco Bubble pozwala bez obawy prać w domu nawet nieprzemakalne ubrania, które do tej pory trzeba było oddawać do pralni. Służy do tego program Gore Tex. W pralkach z tej serii można też zaprogramować własne ustawienia.

Eco Bubble - model WF1804WPVH

Eco Bubble - model WF1804WPVH

Więcej informacji o pralkach Samsung Eco Bubble dostępnych jest na stronie www.samsungecobubble.pl

Sugerowana cena detaliczna modelu WF1804WPVH wynosi 2 999 zł.

Informacje o Samsung Electronics
Samsung Electronics jest światowym liderem w produkcji półprzewodników, sprzętu telekomunikacyjnego, cyfrowych nośników informacji oraz rozwiązań integrujących technologie cyfrowe. W roku 2010 sprzedaż spółki holdingowej osiągnęła wartość 135,8 miliarda USD. Firma zatrudnia około 190 500 pracowników w 206 oddziałach w 68 krajach i składa się z ośmiu niezależnych działów biznesowych: Visual Display, Mobile Communications, Telecommunication Systems, Digital Appliances, IT Solutions, Digital Imaging, Semiconductor i LCD. Firma Samsung Electronics, uznawana za jedną z najszybciej rozwijających się marek globalnych, jest czołowym producentem telewizorów cyfrowych, układów pamięci, telefonów komórkowych oraz ciekłokrystalicznych ekranów TFT.

W Polsce firma jest liderem na rynku telewizorów i monitorów, osiąga również wysokie wyniki sprzedaży telefonów, sprzętu AGD, notebooków i drukarek. Polskie spółki Samsung Electronics zatrudniają około 2 500 pracowników w oddziale sprzedażowym i Centrum Badawczo – Rozwojowym w Warszawie oraz Fabryce AGD we Wronkach. Więcej informacji na stronie www.samsung.pl.

Powered by WordPress | Designed by: Free Web Hosting | Thanks to Credit Union Rates, MMOs and Audio Store created by F-MEDIA