Wiedza i współpraca do sposób na zwycięstwo w Quizie wiedzy ekologicznej

20130930090856_SCR

„Współpraca kluczem do ochrony środowiska- szkolne centrum recyklingu” to hasło pod którym odbywa się konkurs ekologiczny dla szkół w województwie świętokrzyskim organizowany przez Fundację Odzyskaj Środowisko.

Biorąc pod uwagę założony cel kampanii -praktyczne zastosowanie wiedzy Uczestników uzyskanej w ramach Kampanii Edukacyjnej, i planowany efekt ekologiczny (zebranie i przekazanie do recyklingu jak największej ilości odpadów), ocenie konkursowej podlegają cztery Kategorie Konkursowe:
A – Działania Edukacyjne ;
B – Quiz wiedzy ekologicznej;
C – Masa zebranych ELEKTRYCZNYCH ŚMIECI;
D – Masa zebranych zużytych Baterii

Fundacja Odzyskaj Środowisko jako organizator konkursu zapewniła placówka oświatowym materiały edukacyjne, pojemniki do zbiórki baterii, obsługę logistyczną zbiórki Elektrycznych Śmieci i zużytych baterii. Trwają odbiory zebranych przez Szkoły surowców.

Fundacja wyłoniła zwycięzców w Kategorii „Quiz wiedzy ekologicznej” – najwięcej bo aż 1498 prawidłowych odpowiedzi udzielili Uczniowie i sympatycy Publicznej Szkoły Podstawowej w Cieślach – EKONUMER 87. I zgodnie z Regulaminem konkursu na konto Publicznej Szkoły Podstawowej w Cieślach zapisujemy 10 punktów i z niecierpliwością czekamy na wyniki w pozostałych kategoriach. Pełna lista Placówek Oświatowych z największą ilością prawidłowych odpowiedzi w załączeniu.
Kategoria „Quiz wiedzy ekologicznej” cieszyła się ogromnym zainteresowaniem – ponad 5500 prawidłowych odpowiedzi i wzbudziła bardzo duże emocje. Nagrodziliśmy 20 uczniów, którzy najszybciej udzielili prawidłowych odpowiedzi na zamieszczone pytania. Prawidłowe odpowiedzi można było odnaleźli w opracowanych przez Fundacje materiałach edukacyjnych.

Gratulujemy i z niecierpliwością czekamy na wyłonienie laureatów Konkursu W dniu 27 listopada w Kielcach odbędzie się uroczyste podsumowanie wszystkich działań i wręczenie nagród. Bardzo serdecznie zapraszamy

Wszelkie informacje znajdziecie Państwo na stronie: www.szkolnecentrumrecyklingu.pl a także pod adresem mailowym: scr@odzyskajsrodowisko.pl i pod telefonem 692445946

Powered by WordPress | Designed by: Free Web Hosting | Thanks to Credit Union Rates, MMOs and Audio Store created by F-MEDIA